File & Password Vault Pro

Windows Phone için Güvenlik Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretli - 3.99$
  • Boyut 3 MB
  • Version 1.0.0.1
  • Dil TR / EN
  • Firma NewSoftwares.net, Inc.
File & Password Vault Pro; Windows Phone işletim sistemine sahip cihazlarınız üzerinde bulunan fotoğraf, video ve doküman gibi dosyalarınızı tek bir kasada toplayarak koruma altına almanıza olanak sağlayan kolay kullanıma sahip bir güvenlik uygulamasıdır.

File & Password Vault ProWindows Phone işletim sistemine sahip cihazlarınız üzerinde bulunan fotoğraf, video ve doküman gibi dosyalarınızı tek bir kasada toplayarak koruma altına almanıza olanak sağlayan kolay kullanıma sahip bir güvenlik uygulamasıdır.

3.99$ gibi bir ücret ödeyerek sahip olabileceğiniz uygulama sayesinde Windows Phone cihazlarınızda bulunan tüm fotoğraf, video, ses dosyası gibi dokümanlarınızı tek bir kasa altında toplayarak koruyabilir, izinsiz kullanıma kapatabilirsiniz.

En güzel özelliği ise acil durumlarda otomatik olarak kilitleme yapabilmenize imkan tanımasıdır. Acil durumlarda sadece cihazınızı sallayarak veya ekranı aşağı bakacak şekilde masaya koyarak kilitleme fonksiyonunu otomatik olarak aktif hale getirebilirsiniz.

Tüm dosya ve dokümanlarınızı tek bir yerde toplayabileceğiniz uygulama sayesinde farklı servisler için kullandığınız şifrelerinizi de tek bir şifre altında toplayarak koruyabilirsiniz. Bu sayede birden fazla şifre ezberleme yükünden de kurtulmuş olursunuz.

Şifreleme yöntemini kullanan uygulamada şifre, pin kodu veya desenli kilitleme yöntemlerinden dilediğinizi seçebiliyorsunuz.

File & Password Vault Pro indir